משרד עורכי-דין אמזל-לוי-חסיד הינו משרד המתמחה במגוון תחומי משפט המקרקעין והמסחרי. תחומי התמחותו העיקריים של המשרד הינם:

 

 

 

מקרקעין ונדל"ן בישראל
כולל ליווי צמוד מ- א' עד ת' של יזמים, קבלנים, קבוצות השקעה וחברות בעסקאות ופרויקטים של נדל"ן, למן שלב ההתעניינות הראשונית בעסקה ועד לשלב המימוש הסופי. כולל ניהול שוטף של נכסי נדל"ן של לקוחות ישראלים ותושבי חוץ.
למשרד התמחות ספציפית בעסקאות באזור הצפון הישן, כרם התימנים, רחוב הירקון ומרחב רוטשילד בת"א.

 

 

 

משפט מנהלי ותשתיות
המשרד נמנה על קאדר היועצים המשפטיים של החברה הלאומית לדרכים (מע"צ החדשה). במסגרת זאת מספק המשרד ליווי וייעוץ משפטי בפרויקטים של הרחבות ו/או סלילות כבישים ו/או בניית גשרים ובכלל זה טיפול בכל הקשור לנושא הפקעות - מו"מ עם בעלי הקרקע, תפיסת חזקה, טיפול בתביעות פיצויים ותביעות עפ"י סעיף 197 לחוק התכנון והבניה. במסגרת הטיפול והייעוץ המשפטי של הפרויקט, ייצוג מע"צ מול הקבלן המבצע בכל עניין משפטי העולה מההסכמים וביצוע העבודות. כמו כן מתמחה המשרד בליטיגציה בתחום העתירות המנהליות ותביעות לפיצויים הנ"ל.

 

 

דיני תאגידים ומשפט מסחרי
ליווי פעילותן המסחרית השוטפת של חברות, כולל בין היתר ניסוח הסכמים, מיזוגים ורכישות, התדיינות בביהמ"ש בתחומים מסחריים, ניסוח ופיקוח על סמכויות הצוות המקומי, התדיינות מול בנקים ופעילות משיקה.

 
 
 

 

ליווי השקעות באוקראינה
למשרד חברת בת הפעילה באוקראינה שנוסדה בשנת 1999 ומספקת ליווי וייעוץ משפטי ללקוחות באוקראינה בתחומים שונים. Amsel & Co. Law Firm LLC הינה חברת עורכי הדין היחידה באוקראינה המנוהלת ונמצאת בבעלות משרד עורכי-דין ישראלי. Amsel & Co. מונה כיום צוות של כ-15 עובדים מתוכם 8 עורכי-דין אוקראינים בראשותו של עו"ד איגור פרידמו הנחשב מומחה מוערך בקהיליית המשפטים האוקראינית. איגור מתמחה בתחום המס האוקראיני וליווי משפטי של עסקאות ופרויקטים בתחום המקרקעין.

 


 


לרשותכם מגוון פרסומים ומצגות אודות הפעילות שלנו ולקבלת מידע נוסף אודות שווקים מקומיים או זרים.


 

אמזל ושות‘ אוקראינה
חברת עורכי הדין שלנו בקייב שבאוקראינה עוסקת במתן ייעוץ משפטי / מיסויי / עסקי מגוון לחברות, יזמים ומוסדות ממשל ושלטון ישראלים באוקראינה וכן ייצוג גופים אוקראינים בישראל.

רחוב הר-סיני 5, תל אביב 65816
טל: 5667888 - 03     פקס: 5667889 - 03
דואר אלקטרוני law@amsel-levi.com